HAKKIMIZDA

-“İyi günler, Tifdruk…” ile “işiniz hazır!” arasındaki süreyi kısaltmak ve her geçen gün üretim kalitemizi daha ileriye taşımak için çalışıyoruz.

Masaüstü yayıncılığın sadece masaüstünde kalmayacağının,tasarımdan basıma tüm süreçlerin zaman ve zamanlama kavramlarının akıl almaz değişiminin bilincindeyiz.

Ekranda gördüklerinizin bitmiş bir ürün olarak yüzünüzde bırakacağı memnuniyet ifadesi için insana, bilgiye ve donanıma olan yatırımlar firmamızın daimi önceliğidir.

Bugün de, yarın da böyle olmaya devam edecek…

Siz, farklı olanı düşünmeye ve en iyileri yaratmaya devam edin.

Zor olanın bu olduğunu biliyoruz.

Gerisini bize bırakın.

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Matbaa sektöründe, her zaman en yüksek kalitede hizmet vermek, Hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek ekip çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak,
Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak, Sektörel yenilikleri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak,
Memnuniyeti temel ilke olarak kabul eden tecrübeli kadromuzla en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak, Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak,
Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan, müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır. Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

DEĞERLERİMİZ

 

Dürüstlük
İş ortaklarımız olan müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, meslektaşlarımız ve çalışanlarımız ile olan ilişkilerimizde açık sözlülüğe ve dürüstlüğe büyük önem veriyoruz. Bu özelliğimiz ile herkes tarafından güven duyulan bir firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. İsmimizi daha iyi noktalara taşımak için her düzeyde iletişime açık olan inancımızdan hiçbir zaman ödün vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Güvenilirlik
“Yakın geçmişimiz, daima yarının bir başlangıcıdır” düşüncesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek bizim görevimiz.

Dinamizm
Değişimlere anında cevap vererek uyum sağlamamızın ve işimizi en iyi şekilde yapabilmek için gösterdiğimiz yüksek performansın rakiplerimiz arasında bizi liderliğe ulaştıracağına eminiz.

Yenilikçilik
Hayal gücü, merak ve keşfetme arzusuna sahip çalışanlarımız ile daima en yeni teknolojileri takip etmek gelişimimizin temelini oluşturuyor. Sorun çözmek ve iş bitirmek için yararlı fikirler üretme becerisi, sürekli kendini geliştirebilme ve güncel kalabilme çabası ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Takım Çalışması
Tüm çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile ortaya çıkarttığımız ve çıkartacağımız takım çalışmasının mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inanıyoruz.

Liderlik
Kullandığımız ileri teknoloji, insan kaynakları ve kendi alanlarında lider çalışanlarımız sayesinde yaratmış olduğumuz çözümler ile en iyi hizmeti veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet ile karşılamak için en üst düzeyde çaba harcıyoruz.

Kalitede Süreklilik
“Yeterince iyi asla yeterli değildir” düşüncesi ile her zaman kalitede en iyiyi yakalamak firmamızın önceliğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir